Категорії

Підсилювач звуку TDA2030A

Артикул: 03060
Наявність: Скоро будуть
18.00 грн.

Кількість:

 

Інтегральна мікросхема TDA2030A - це підсилювач потужності низької частоти (ПНЧ). Використовується в апаратурі середнього класу з двополярним джерелом живлення. Можливе також підключення в схему з однополярним джерелом живлення.
Працює мікросхема в широкому діапазоні напруги - від ±4.5 В до ±22 В. Для роботи схеми з двополярним джерелом живлення необхідна напруга джерела в межах ±15-22 В. Вона має досить високі електричні характеристики та низьку вартість. Це дозволяє при мінімальних витратах створювати на ній якісні ПНЧ потужністю до 18 Вт (за максимального значення напруги). Також, на цій ІМС можна зібрати ПНЧ потужністю до 35 Вт (з потужніми зовнішніми транзисторами).
Внутрішня структура TDA2030A містить схему захисту виходу від короткого замикання при навантаженні і термозахист. Зовнішні діоди захищають вихідні транзистори мікросхеми від стрибків зворотньої напруги. Для збільшення вихідної потужності підсилювача можна увімкнути в схему міст, при тому ж значенні напруги потужність збільшиться вдвічі.

Типова схема включення наведена нижче:


Корисні посилання:
Доументація

 

Характеристики
Кількість каналів 1
Напруга 22 В (16 В при навантаженні)
Опір 4 Ом
Потужність вхідна 18 Вт
Тип корпуса to220-5

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*