Категорії

Bluetooth 5.0 аудіоприймач

Артикул: 06011
Наявність: Скоро будуть
116.00 грн.

Кількість:

 

Це компактний та економічно вигідний модуль аудіоприймача зі стандартом Bluetooth 5.0, який підтримує функцію автоматичного повторного підключення. Він може живитися від мікро-USB або літієвої батареї 3.7 В. За допомогою цього модуля ви можете легко перетворити свої старі динаміки на бездротові динаміки Bluetooth.

Якщо ви коротко замикаєте колодки звукової карти на тильній стороні модуля і підключаєте плату до комп'ютера за допомогою кабелю USB, ви можете використовувати її як звукову карту.

Після ввімкнення живлення блимає синій індикатор, і модуль переходить у режим Bluetooth. Після відтворення звукового сигналу він переходить у режим сполучення, чекаючи сполучення. Увімкніть Bluetooth на телефоні, буде здійснено пошук та відображення «BT5.0-Audio» (назва модуля Bluetooth), натисніть «BT5.0-Audio», щоб підключитися до плати. Він успішно підключається до звукового сигналу. Коли індикатор буде завжди ввімкнено, ви можете відтворювати музику на телефоні, а індикатор продовжує повільно блимати під час відтворення музики.

Варто звернути увагу:
1. Оскільки на платі декодера відсутня схема захисту літієвої батареї, рекомендується використовувати цей модуль із платою зарядного пристрою Lipo.
2. Зверніть увагу на електростатичний захист. Оскільки мікросхема Bluetooth дуже чутлива до статичної електрики, ви повинні розрядити статичну електрику на руці, щоб уникнути пошкодження мікросхеми при дотику до неї голою рукою.
3. На сигнал антени Bluetooth легко впливати високочастотним або сильним електромагнітним сигналом, тому, будь ласка, намагайтеся тримати модуль подалі від радіопередавальних пристроїв, і ця плата не повинна розташовуватися поблизу металевих предметів.

Характеристики
Bluetooth Версія Bluetooth: 5.0 (Зворотно сумісна з Bluetooth 4.2, 4.1, 4.0)
Аудіо Декодування аудіо: WAV, APE, FLAC, MP3
Відстань 15м
Вхідна напруга 3.7-5В
Розмір 30х30мм
Виробник dfrobot

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*