Категорії

ЦАП АЦП перетворювач PCF8591

Артикул: 00779
Наявність: В наявності
43.00 грн.
2 чи більше 42.00 грн.

Кількість:

 

Конвертер побудований на базі мікросхеми PCF8591, має 4 аналогових входи АЦП, 1 аналоговий вихід ЦАП, розширення кожного входу / виходу 8 біт. Управляється по шині I2C з допомогою Ардуіно, Raspberry Pi або іншого контролера, який підтримує цей протокол. 

Можна використовувати, якщо не вистачає аналогових входів / виходів на мікроконтролері – розташовуємо плату на шину I2C (вона ж IIC або TWI) і отримуємо дані з датчиків. Якщо порівнювати з АЦП Ардуіно, то даний модуль програє по розширенню (у Ардуіно АЦП 10-бітова роздільна здатність), зате можна порівнювати не просто вхідну напругу як в Ардуіно (від 0 і до 5 В), а порівнювати між собою напруги з різних джерел (наприклад для контролю рівня акумуляторів), коли на один вхід подається напруга з одного джерела, на другий - з іншого і порівнюємо результат. Так само, можна заміряти напругу на всіх 4 входах одночасно і потім отримати 4 байта зі значенням по кожному входу (Ардуіно так теж не вміє).

Так само на платі розташовані потенціометр (резистор, який підлаштовується), термістор (датчик температури) і фоторезистор (датчик освітленості), які підключені до аналогових входів за допомогою перемичок. З ними можна поекспериментувати для знайомства з платою, а потім зняти перемички і подати на входи інші джерела. Джампер P4 підключає вхід AIN1 до термисторів, джампер P5 підключає вхід AIN0 до фоторезистору, а джампер P6 підключає вхід AIN3 до потенціометра 10 кОм. Так само на платі є два світлодіоди - червоний для індикації живлення, зелений для індикації сигналу на аналоговому виході AOUT (чим яскравіше горить, тим вище напруга на виході).

Напруга на входах не має перевищувати напругу живлення.

Комплектація:

  • Перетворювач;
  • 4 дроти мама-мама.

Технічні характеристики:

  • Робоча напруга: 2.5 – 6 В;
  • Інтерфейс: I2C;
  • Розмір: 3.5x2.2 см;
  • Довжина кабелю: 20 см;
  • Вага: 9 г;
  • Вага упаковки: 19 г.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*