Категорії

Модуль WIFI реле ESP8266

Артикул: 01767
Наявність: В наявності
147.00 грн.

Кількість:

 

Модуль містить на борту мікроконтролер ESP-01 серії ESP8266, одноканальне реле і необхідну обв'язку для них. Реле витримує навантаження до 10 А і 250 В змінного струму і 10 А при 30 В постійного струму. Воно може працювати як в нормально розімкнутому, так і нормально замкнутому стані.

Контролер ESP-01 не упаяний в модуль і може бути вилучений в будь-який час. З його допомогою можна зробити автоматичне керування реле на основі будь-яких зовнішніх даних, а не лише керувати ним по команді.

Модуль ESP8266 з реле володіє декількома режимами електроживлення, що дозволяють економити енергію. Контролер живиться від 3,3  для чого на плату встановлено стабілізатор напруги AMS1117. Подається на нього (вхід підписаний як «5V») напруга повинна лежати в межах 5 – 6 В постійного струму. Для живлення контролера від комутованого джерела може стати в нагоді AC-DC перетворювач.

Модуль ESP-01 програмується за допомогою будь-якого USB-UART конвертера. Спочатку в нього завантажена стандартна прошивка, керована через AT-команди, але можна також завантажувати і свої - через Arduino IDE, ESPLORER або інші Espressif-сумісні середовища розробки. Модуль ESP8266 підтримує Wi-Fi версії 802.11 b / g / n з шифруванням WEP, WPA, WPA2.

Характеристики:

  • Напруга: 5 В;
  • Робоча температура: -40-+85 °C;
  • Розміри: 45 x 28 мм.

Корисні посилання

принципова схема

документація

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*