Категорії

Bluetooth HC-06

Артикул: 03121
Наявність: Скоро будуть
216.00 грн.

Кількість:

 

Багатофункціональний модуль Bluetooth HC-06 створений для здійснення бездротової передачі даних між пристроями з Bluetooth. Легко підключається до мікроконтролерів по UARTу. Хороше рішення для SMART (розумних) будинків, безпровідних датчиків та інших.

Управління виконується на основі AT-команд. Модуль працює в пасивному режимі, тобто необхідно задати пошук на керованому (Master) пристрої (ноутбук, телефон), знайти пристрій, після цього в Master-пристрої з'явиться послідовний порт і все, що буде відправлене на нього, з'явиться на вашій Arduino, і навпаки, все що Arduino надішле вам, буде прийнято на вашому комп'ютері.

Карта пінів:
STATE - сюди дублюється сигнал із вбудованого світлодіода; коли модуль активний світлодіод блимає, коли зв'язок встановлено - горить.
RXD - на цьому піні модуль приймає дані (тобто в вашому скетчі сюди треба відсилати дані).
TXD - модуль відправляє дані
GND - земля
VCC - живлення 3.3В
EN - вкл/викл, якщо подати сюди логічну одиницю (або просто 5В), то модуль вимкнеться, якщо логічний нуль (або просто не підключати цей пін) буде працювати.

При бажанні можна налаштувати деякі параметри модуля, наприклад його ім'я, швидкість передачі даних, pin-код.

Зручніше за все підключити модуль через перехідник USB-Serial до комп'ютера, підключитися терміналом до створеного послідовного порту на швидкості 9600 і спробувати відправити тестову АТ команду (важливо: відсилати треба саме великі літери, інакше модуль не відповість), у відповідь повинно прийти OK; якщо це так, значить все налаштовано правильно. Якщо у відповідь нічого не прийшло, перевірте підключення, зокрема чи правильно підключені лінії Rx Tx, чи правильно подано живлення (при включенні на модулі буде блимати червоний світлодіод), перевірте швидкість зв'язку в термінальній програмі.

АТ команди треба відправляти відразу, наприклад копіюючи їх з буфера, або якщо ваша термінальна програма дозволяє спочатку ввести команду, а потім натиснути "Надіслати" (наприклад як стандартний термінал з Arduino IDE), то встановіть в ній "не доповнювати команди символами переведення рядка", інакше модуль не сприйме команди.

Прошивку модуля можна оновлювати.

Характеристики
Інтерфейс RS232 UART
Відстань до 10 м
Мікроконтролер BC417
Модель HC-06
Напруга 3.3 / 5 В
Пам'ять 1 МБ
Потужність Bluetooth Class2 (+6 dBm); від -4 до +6 dBm
Струм 30 – 40 мА
Частота 2.4 ГГц
Чутливість приймача -80 dBm
Швидкість 1200, 2400, 4800, 9600, 19200, 38400, 57600, 115200

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*