Категорії

Модуль аудіоприймача з регулюванням і Bluetooth 5.0

Артикул: 06444
Наявність: Скоро будуть
173.00 грн.

Кількість:

 

Це невеликий за розміром та економічно вигідний модуль аудіоприймача з Bluetooth 5.0 з функцією автоматичного повторного підключення. Він підтримує джерело живлення широкого діапазону 3.7 В ~ 24 В і має функціональну кнопку. Наберіть кнопку ліворуч і праворуч, щоб відрегулювати гучність, і натисніть її, щоб призупинити або відтворити. Ви можете використовувати цей модуль, щоб перетворити гучномовець на бездротовий.

Інструкція з експлуатації

  • Після ввімкнення живлення синій індикатор швидко блимає, а потім модуль переходить у режим Bluetooth;
  • Після відтворення звукового сигналу він переходить у режим сполучення, чекаючи сполучення;
  • Увімкніть Bluetooth телефону, буде здійснено пошук і відображення “XY-WRBT” (назва модуля Bluetooth), натисніть “XY-WRBT”, щоб підключитися до плати. Він успішно підключається до звукового сигналу. Коли індикатор завжди ввімкнено, ви можете відтворювати музику на телефоні, а індикатор продовжує повільно блимати під час відтворення музики.

Примітка

1. Плата декодера автоматично вимкнеться, коли напруга батареї живлення буде нижче 3.3 В. Його можна увімкнути, замінивши батарею або коротко замкнувши контакти для ввімкнення/вимкнення на 2 секунди, коли поточний акумулятор повністю заряджений.
2. Шум може виникати, коли напруга акумулятора джерела живлення занадто низька, що також вказує на необхідність його перезарядки.
3. Оскільки на платі декодера відсутня схема захисту літієвої батареї, рекомендується використовувати цей модуль із платою зарядного пристрою Lipo.
4. Зверніть увагу на електростатичний захист. Оскільки мікросхема Bluetooth дуже чутлива до статичної електрики, ви повинні розрядити статичну електрику на руці, щоб уникнути пошкодження мікросхеми при дотику до неї голою рукою.
5. На сигнал антени Bluetooth легко впливати високочастотним або сильним електромагнітним сигналом, тому, будь ласка, намагайтеся тримати модуль подалі від радіопередавальних пристроїв, і ця плата не повинна розташовуватися поблизу металевих предметів.

Характеристики
Bluetooth Version: 5.0 (Backward compatible with Bluetooth 4.2, 4.1, 4.0)
Відстань 15м
Напруга 3.7-24В
Розмір 30х44мм
Формат Audio Decoding: WAV, APE, FLAC, MP3

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*