Категорії

Мікросхема MAX7219

Артикул: 03107
Наявність: В наявності
21.00 грн.

Кількість:

 

MAX7219CNG здатна керувати 64 світлодіодами за допомогою мультиплексування. Це компактний, послідовний драйвер дисплея із схемою загального катоду для керування введенням/виведенням даних, який може зв'язувати мікропроцесори із 7-сегментними цифровими світлодіодними дисплеями розміром до 8 цифр, гістограми або 64 окремих світлодіоди. На кристалі є декодер BCD з кодом B, схема мультиплексного сканування, драйвери сегментів і цифр та статична ОЗУ 8x8, яка зберігає кожну цифру.

Зв'язок з MAX7219 досягається за допомогою зручного 4-провідного послідовного інтерфейсу (підтримує SPI). Окремі цифри можуть бути адресовані та оновлені без перезапису всього дисплею. Для встановлення струму сегмента для всіх світлодіодів потрібен лише один зовнішній резистор.

Мікросхема включає режим відключення із заниженням енергоспоживання 150 мкА, аналогове та цифрове управління яскравістю, регістр обмеження сканування, який дозволяє користувачеві відображати від 1 до 8 цифр, і тестовий режим, який включає всі світлодіоди.

Приклад підключення MAX7219 до цифрового індикатора наведений нижче:
 

Корисні посилання:

Документація

Характеристики
Напруга 5 В
Струм 150 мкА

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*