Категорії

Лінійний вал SFC10 500мм

Артикул: 01213
Наявність: В наявності
90.00 грн.

Кількість:

 

Лінійні вали використовуються в системах лінійного переміщення в безлічі областей приладобудування і машинобудування. Використання лінійних валів - один з найзручніших методів базування рухомої частини прилада відносно нерухомої. На відміну від пласких або профільних направляючих, круглі вали не чутливі до напрямку, в якому на них діє сила, а також не вимагають підготовки посадочної поверхні, а кріпляться зазвичай тільки на кінцях.

Для забеспечення необхідної точності, варто враховувати навантаження на направляючі та їх довжину. Чим довша направляюча або чим більша сила має діяти на неї під прямим кутом до осі, тим більше відхилення може мати рухома частина (особливо в центрі ходу). Для зменшення відхилення треба брати вали більшого діаметру та покращувати жорстуість кріплення валів до основи, або зменшувати довжину направляючих.

Виробляють лінійні вали з високовуглецевої міцної і легованої сталі з покриттям, яке стійке до корозії. Поздовжні направляючі забезпечують безперешкодне переміщення з великими статичними і динамічними навантаженнями, з високими показниками по вантажопідйомності.

Міцність верхнього шару лінійного валу забезпечується індукційним гартуванням та хромовим покриттям, а гладкість шліфуванням матеріалу. Це дозволяє добитися мінімального тертя. Умовна робота і термін служби підшипників безпосередньо залежить від того, наскільки якісні показники округлості, прямолінійності і шорсткості матеріалу, з якого виготовлений вал.

Характеристики
Діаметр 10 мм
Матеріал Сталь GCr15 SUJ-2
Твердість HRC 60
Точність H6
Глибина гартування ~1 мм
Вага 0.31 кг
Довжина 500 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*