Категорії

Понижувальний конвертор Twinhex 2315 4V2

Артикул: 05182
Наявність: В наявності
44.00 грн.

Кількість:

 

Twinhex 2315 - це понижувальний конвертор напруги в форматі маленького модуля, який можна паяти як в стандартному форматі крізь отвори, так і в форматі поверхневого монтажу. Цей модуль розрахований на ефективну заміну лінійних регуляторів. Маючи ККД до 95% Twinhex 2315 може з легкістю забезпечити потреби живлення вашого проекту від досить широкого діапазону напруг.

Twinhex 2315 в основі має мікросхему MP2315 і може забезпечити до 1 А струму. А якщо потрібно керувати живленням, на модулі передбачено ніжку OFF, яку можна під'єднати до мінуса живлення за допомогою кнопки чи контролера, і Twinhex 2315 вимкнеться. Також серед переваг цього конвертора - наявність захисту від перегріву та короткого замкнення. Якщо модуль перегріється, чи раптом вийде з ладу якись ваш пристрій - спрацює захист Twinhex 2315 і він вимкне подачу живлення. 

З одного боку модуль має 2 контакти, для подачі вхідної напруги, а з другого - три, з вихідною напругою та піном вимкнення. Для зручності, знизу плати намальована стрілка, яка вказує від входу до виходу модуля.

Вихідна напруга: 4.2В
Вихідний струм: до 1А
Вхідна напруга: 5 - 24 В
Ефективність: до 95%
Країна походження: Україна

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*