Категорії

DC-DC stepdown конвертор на 5В 3А 1Mhz

Артикул: 00656
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Перетворювач більше не доступний до продажу. Найближчий аналог - DC-DC stepdown конвертор на 5В

DC-DC понижуючий перетворювач напруги до 5В USB

Завдання даного сучасного понижувального перетворювача полягає у зниженні і стабілізації вхідної напруги, одержуваної від акумуляторів або батарей до стандартних 5В, з виходом на повнорозмірний і визнаний у всьому світі, широко використовуваний USB-роз'єм.

Понижуючий перетворювач добре працює з однією або двома батарейками поширених типів АА або ААА. Також він добре справляється з акумуляторами Li-Po, а також акумуляторами типу Ni-Mh і Ni-Cd. Такий мініатюрний, недорогий і високоякісний понижуючий перетворювач дозволяє на його базі зібрати заряджаючий або ж постійно живильний пристрій. Понижуючий імпульсний конвертер дозволить живити або зарядити цілий ряд популярних гаджетів і мультимедій, мобільних пристроїв, наприклад: мобільні телефони, смартфони, планшетні ПК, МР-3 плеєри та відеоплеєри, іграшки на акумуляторах, powerbank або зарядити ліхтарик і т. д. На виході перетворювач дає  5В, це стандартне споживання більшості компактних мобільних пристроїв, до того ж є можливість зарядження або живлення пристрою від miniUSB або microUSB через спеціальні перехідники з повнорозмірного USB роз'єму. 

Понижуючий імпульсний DC-DC перетворювач також отримав важливий захист від короткого замикання і володіє широким спектром робочих температур, що дозволяє застосовувати його практично в будь-яких умовах. Володіє рекордним серед конкурентів коефіцієнтом корисної дії. Має світлодіод, що сигналізує про роботу перетворювача.

Подача живлення повинна дотримуватися тієї, що вказана в технічних характеристиках, не рекомендується її перевищувати. Також необхідно використовувати правильну полярність підключення, в іншому разі понижуючий перетворювач може просто вийти з ладу. Також перетворювач дуже компактний і практично невагомий. 

Технічні характеристики:

  • Вхідна напруга: Від 7.5В до 28В;
  • Вихідна напруга: Стабільні 5В;
  • Споживаний струм без навантаження: Не більше 130uA;
  • Максимальний вихідний струм: 3A максимально, 2А стандартно;
  • Частота перетворення: Фіксована, 1МГц і 1.5 МГц максимально;
  • Пульсації вихідної напруги: 10мВ, максимально 20мВ (робота з більшою пульсацією не гарантується і може призвести до виходу пристрою з ладу);
  • ККД: До 96%;
  • Діапазон робочих температур: від -40°С до +85°С;
  • Габаритні розміри (мм): 42х16х5;
  • Вага пристрою: 3.5г.                          

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*