Категорії

Модуль регулятора LM317

Артикул: 01256
Наявність: Скоро будуть
34.00 грн.

Кількість:

 

Якщо у вашому проекті необхідно знизити напругу живлення до певного рівня, то Вам знадобиться понижуючий DC-DC перетворювач LM317. Простий і надійний, регульований, лінійний, понижуючий стабілізатор, перетворювач напруги для малопотужних споживачів. Зібраний на мікросхемі LM317 зі струмом навантаження до 1.5 А.

Основною відмінністю лінійних перетворювачів напруги від імпульсних є практично повна відсутність пульсацій на виході. Але при цьому вони мають більш низький ККД, отже сильніше гріється мікросхема. Дуже ефективна фільтрація пульсацій цього пристрою підходить для живлення приймачів і погано стабілізованих мікроконтролерів. На платі розташований резистор підлаштування для керування рівнем напруги. Також конструкцією передбачено охолодження у вигляді радіатора. Перетворювач добре підійде для згладжування пульсацій, а також в ролі живлення для погано стабілізованих мікроконтролерів або приймачів. Модуль працює як самостійний пристрій і сумісний з будь-якими мікроконтролерами, включаючи Arduino.

Варто зауважити, що всю різницю між вхідною та вихідною напругою при однаковому струмі споживання, стабілізатор перетворює на тепло. Отже чим більша різниця між вхідною та вихідною напругою, тим менший струм можна отримати на виході без надмірного перегріву стабілізатора. Наприклад, при пониженні напруги на 7В (з 12В до 5В) робочим струмом можна вважати 250-300мА при цьому стабілізатор перетворює на тепло близько 2ВТ енергії (7В * 0,25А = 1,75 ВТ), з цим може впоратись штатний радіатор.

Технічні характеристики:

  • Діапазон вхідної напруги: 4,2 В - 40 В;
  • Діапазон вихідної напруги: 1.2 В - 37 В;
  • Вихідний струм: 1.5 A (короткостроково),
  • Робоча температура: від 0 °C - 125 °C;
  • Розмір модуля: 35,6 х 16.8 мм.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*