Категорії

DC-DC step-up/down конвертор CC/CV 5А

Артикул: 03090
Наявність: Скоро будуть
266.00 грн.

Кількість:

 

TS-IPS-V01 - підвищувальний та понижувальний перетворювач одночасно, а також універсальний регульований стабілізатор напруги в алюмінієвому корпусі. Має захист від короткого замикання та перевантаження. При зміні вхідної напруги в межах від 6 до 35 В на виході DC-DC перетворювача напруга завжди залишається в заданих межах. Широко використовується в комплексі з сонячними батареями для отримання різних і стабільних напруг. Також на його базі можна зібрати блок живлення з регулюванням напруги, зарядний пристрій для всіх типів акумуляторів, стабілізоване джерело напруги і багато іншого.
Такому модулю в залежності від навантажень може бути потрібне примусове повітряне охолодження або встановлення додаткових радіаторів. Призначення контактів змінних резисторів і клемних колодок підписано на платі модуля, тому труднощів в підключенні і використанні модуля виникнути не повинно.

Червоний світлодіод на модулі сигналізує про наявність вихідної напруги, а зелений про коротке замкнення на виході. Якщо загорівся зелений світлодіод, це означає, що вихідна напруга менше 1В. В такому випадку стабілізатор не може працювати коректно.

Характеристики
Вихідна напруга 1-35 В (макс. 5А)
Вхідна напруга 6-35 В (макс. 7А)
Діапазон температур -10 °C до +85 °C
Коефіцієнт 95% КПД
Модель TS-IPS-V01
Розмір 70 х 39 х 31 мм
Частота 500 кГц

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*