Категорії

DC-DC step-up конвертор 600 Вт

Артикул: 03068
Наявність: Скоро будуть
561.00 грн.

Кількість:

 

Регульований підвищувальний перетворювач зі стабілізатором напруги та струму. Перетворювач дозволяє отримати на виході стабілізовану напругу при змінюваній напрузі на вході. Напруга виходу встановлюється багатообертовим змінним резистором. Струм виходу встановлюється змінним резистором.
Даний перетворювач розрахований на підключення потужного навантаження. Регулювання струму навантаження дозволяє використовувати його в якості зарядного пристрою для різних електричних приладів. Також модуль можна застосовувати як блок живлення з великою вихідною напругою постійного струму і т.д.
Плата модуля змонтована на радіаторі, який забезпечує якісний теплообмін. На платі модуля є 3 потужних електролітичні конденсатори для згладжування пульсацій напруги. Також на платі розташований запобіжник 20 А, який при виході з ладу можна легко замінити. Максимальний вихідний струм при відсутності додаткового охолодження становить 10 А. При наявності струму навантаження більше 10 А необхідно встановити додаткове охолодження у вигляді вентилятора, радіатора і т.д.
Модуль має захист від короткого замикання (запобіжник 20 А) і перенавантаження по струму (спрацьовує при 17 А). Захистом від переполюсовки по входу модуль не володіє. Для захисту від переполюсовки на вхідний клемник можна встановити діод або діодний міст. Вхідна напруга модуля повинна бути меншою від значення вихідної напруги (що підвищує перетворювач). Якщо значення вихідної напруги перетворювача нижче вхідного, тоді воно буде дорівнювати вхідній напрузі постійного струму.

Призначення клемників:

IN+: вхідна напруга 10- 60 В
IN-: «земля»
OUT+: вихідна напруга 12 - 80 В
OUT-: загальний провід 

Характеристики
Вихідна напруга 12-80 В (регулюється через V-ADJ)
Вихідний струм максимум 10 А (регулюється через I-ADJ)
Вхідна напруга 10-60 В
Вхідний струм 15 А
Захист від переполюсовки: НІ; від КЗ: ТАК; від перенавантаження: НІ
Коефіцієнт 95%
Потужність 600 Вт
Розмір 85 х 62 х 60 мм
Додатково Мінімальна різниця Uвх / U вих: 2В

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*