Категорії

BMS 6MOS модуль захисту для Li-Ion акумулятора

Артикул: 04492
Наявність: Скоро будуть
25.00 грн.

Кількість:

 

В даний час літій-іонні акумулятори найпопулярніші для використання у багатьох внутрішніх та зовнішніх пристроях, таким батареям віддають перевагу через високу ємність для зберігання заряду. Такі батареї широко використовуються в портативних пристроях сьогодні, вони компактні, ефективніші та мають високу енергоємність порівняно з іншими типами батарей.

Одним недоліком такої батареї є те, що нам потрібно постійно контролювати процес їх зарядки та розрядки, якщо ми цього не робимо, це погано впливає на час автономної роботи, а також зменшує ємність зберігання заряду. Якщо ми розрядимо такий акумулятор нижче певного діапазону напруги, то в батареї є високий ризик пошкодження, і якщо ми перезарядимо такий акумулятор, він може вибухнути.

Щоб подолати подібні проблеми, ми можемо використовувати захист акумулятора та схеми зарядки акумулятора, такі як BMS модуль захисту. Це літій-іонний модуль можна використовувати для зарядки однієї комірки ємністю 15 А або 2500мАг паралельно підключених 5 до 6 літій-іонних комірок. У цьому модулі MOSFET використовуються для виконання моніторингової задачі, яка захищає наші батареї від перезарядки, перерозрядки та короткого замикання.

Характеристики
Мікросхема 8205А+DW01
Напруга Напруга повного заряду: 4.25 В ± 0.05 В; Напруга повного розряду: 2.45 ± 0.1 В
Розмір 35 х 7.4 х 2.2 мм
Струм Максимальний струм розряду: 12 А; Струм виявлення перевантаження: 15 A

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*