Категорії

Контролер заряду акумуляторів HW-632

Артикул: 02987
Наявність: Скоро будуть
173.00 грн.

Кількість:

 

Пристрій призначений для запобігання перезаряду акумуляторів. Він здійснює відключення зарядного пристрою від акумулятора при перевищенні певної напруги. Спрацювання відбувається за досягнення порогових значень напруги на клемах АКБ, які встановлюються кнопками і відображаються на цифровому індикаторі. На платі встановлені стабілізатори напруги AMS1117 на 5В та LM2596. Даний контролер може використовуватися для заряду літієвих, кадмієвих, металгідридних, свинцево-кислотних акумуляторів.

Використання:

1.Встановлення напруги включення: натискання кнопки 1 відображає напругу включення, затисніть кнопку 1 на 3-5 секунд і показання індикатора почнуть мигати. За допомогою кнопок 1 або 2 можна підвищувати або знижувати напругу. Встановивши потрібне значення дочекайтеся поки індикатор перестане блимати.

2.Встановлення напруги вимкнення: натискання кнопки 2 відображає напругу виключення, затисніть кнопку 2 на 3-5 секунд і показання індикатора почнуть мигати. За допомогою кнопок 1 або 2 можна підвищувати або знижувати напругу. Встановивши потрібне значення дочекайтеся поки індикатор перестане блимати.

3.Скидання налаштувань: в увімкненому стані затисніть одночасно кнопки 1 і 2 поки індикатор відобразить 888 - це свідчить про скидання налаштувань.

Контролер замкне реле і тим самим включить зарядний пристрій, якщо напруга акумулятора дорівнюватиме або буде нижчою від напруги нижнього рівня. При досягненні на батареї напруги високого рівня контролер розімкне реле і тим самим вимкне зарядний пристрій.

Характеристики
Вхідна напруга DC 10 - 30 В; для акумуляторів: 12 - 24 В
Модель HW-632
Напруга ±0.1 В
Розмір 82х58х15
Тип виходу - прямий
Точність 0.1 В

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*