Категорії

Зарядка TC4056 з type-C та захистом

Артикул: 04524
Наявність: Скоро будуть
18.00 грн.

Кількість:

 

Це вдосконалений USB-модуль для зарядки літієвих акумуляторних батарей з використанням методу зарядки постійним струмом/ постійною напругою (CC/CV).
Цей модуль забезпечує заряд, захист від перенапруги, перерозряду, надмірного струму та короткого замикання для акумулятора та пристрою, який він живить.
Пристрій, що живиться від акумулятора, підключається до роз'ємів модулів OUT+ та OUT-, а акумулятор підключається до B+ та B- з'єднань. При підключенні до живлення USB модуль забезпечує струм заряду до 1А до заряджання акумулятора, а потім переходить у режим постійної напруги, щоб він заряджався.
Під час використання, якщо напруга акумулятора падає нижче приблизно 2.4 В, захисний модуль захисту DW01A відключає акумулятор від роз'ємів OUT, вимикаючи розряд, щоб захистити акумулятор від занадто низької та саморуйнівної роботи.
Коли модуль підключено до живлення USB, він зарядить батарею до 2.9 В (напруга вивільнення від перевантаження), і в цей момент струм заряду буде лінійно збільшений до максимуму 1А, і модуль буде поторно підключати акумулятор до OUT з'єднань, що дозволяє розряджати живлення від акумулятора до підключеного навантаження. Хоча модуль відключає вихідну потужність від акумулятора під час надмірного розряду, він все одно дозволяє заряджати акумуляторну батарею.
Модуль також захищає від перенапруг та короткого замикання - він відключає вихідну потужність від акумулятора, якщо швидкість розряду перевищує 3А або якщо відбувається коротке замикання.
Цей модуль ідеально підходить для зарядки одноелементних батарей LiPo 3.7В 1Аг або вище, таких як: 16550 та 18650, які не мають власної схеми захисту. Він може заряджати дві комірки паралельно, однак, оскільки обидві комірки розділяють струм заряду, для їхньої зарядки їм потрібно вдвічі більше часу.

Характеристики
Напруга Відключення захисту від розряду: 2.5 В
Напруга заряду 5В; Відключення заряду: 4.2 В
Розмір 2.6x1.7cм
Струм Відключення захисту від струму: 3А
Струм заряду 1000мА макс.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*