Категорії

Блок живлення 5В 3А microUSB

Артикул: 00527
Наявність: В наявності
86.00 грн.
* Наявна кількість:


Кількість:

 

Потужний блок живлення з вихідною напругою 5 В та піковим струмом до 3 А. Цього більше ніж достатньо для живлення Raspberry pi 3 чи зарядки планшетів або мобільних телефонів. При довгостроковому використанні не рекомендується перевищувати струм споживання більше ніж 2.5 А. більший струм може призвести до перегріву адаптера.

Характеристики:

  • Вхідне живлення: 110-240 В AC;
  • Вихідне живлення: 5 В, 3 А;
  • Конектор: microUSB.

Що всередині

Блок живлення оснащений вхідним фільтром для запобігання генерації шумів в побутову мережу 220В. Сам перетворювач реалізований на мікросхемі CSC7224 із вбудованим силовим ключем. Мікросхеема має плавний пуск і захист від короткого замкнення. Зворотній зв'язок виконаний за допомогою стабілітрона і оптопари. Потужності імпульсного трансформатора достатньо для забеспечення стабільного струму 3А на виході.

Відносно слабким місцем блока є його вихідна частина: Ємність вихідних конденсаторів розрахована для встановлення додаткового фільтра на виході, але індуктивність для нього відсутня. Це призводить до дещо збільшиних пульсацій вихідної напруги (при максимальному навантаженні 3А вони становлять бдизько 360мВ). Також вихідні діоди на максимальному струмі 3А в закритому корпусі схильні до перегріву. При струмі вже в 2.5А температура діодів стабілізувалась на позначці 65°C, що є задовільним показником для довгострокового використання.

Блок не має стрибків напруги під час вмикання і вимикання. В блоці реалізований плавний старт, що позитивно впливає на надійність і ресурс як фільтруючих конденсаторів так і випрямних діодів. Також при миттєвій зміні навантаження перехідні процеси проходять без великих викидів напруги.

 

 

Характеристики
Вихідна напруга
Вихідний струм
Вхідний струм 100-240В 50/60Гц
Конектор MicroUSB
Довжина ≈1м кабеля
Країна походження Китай

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*