Категорії

Блок живлення S-360-24 SOMPOM

Артикул: 03454
Наявність: Скоро будуть
651.00 грн.
* Наявна кількість:


Кількість:

 

Високоякісний, недорогий і надійний блок живлення. В його налаштуванні і підключенні немає абсолютно нічого складного. Імпульсний блок живлення досить компактний, як для своєї потужності, яка більш ніж відповідає своїм експлуатаційним характеристикам. Даний блок живлення володіє всіма важливими європейськими стандартами якості, які безпосередньо пов'язані з безпекою експлуатації блоку живлення і його електромагнітної сумісності.

Даний блок живлення видає напругу в 24В і силу струму в 10А або цілих 15А, в залежності від обраної опції. Цієї напруги і сили струму більш ніж достатньо для того, щоб живити безліч пристроїв різного призначення. Найчастіше такі блоки живлення використовуються для живлення світлодіодних стрічок різної довжини, типу і потужності. Також їх використовують в охоронних системах, для камер відеоспостереження і для живлення датчиків, в промисловості для живлення блоків керування, крокових двигунів, актуаторів та інших виконавчих механізмів.

Дане джерело живлення має компактний перфорований металевий корпус, завдяки чому практично не гріється, не шумить. Присутні всі необхідні системи безпеки, такі як відключення в разі перегріву (що може статися лише в разі виникнення якоїсь несправності), захист від перенапруги і захист від короткого замикання. На корпусі блоку живлення є світлодіод, він сигналізує про те, чи працює в даний момент часу блок живлення або він відключений. Щоб уникнути виникнення різного роду несправностей з блоком живлення, категорично забороняється підключати його до напруги, яка перевищує допустимі норми напруги, зазначені в технічних характеристиках пристрою. Також важливо дотримуватись полярності підключення споживачів, тому що це також може стати причиною поломки імпульсного блоку живлення.

Даний блок живлення може коректно працювати при високих температурах навколишнього середовища як в позитивну сторону, так і в негативну. Саме тому область його застосування практично не знає кордонів. Проте варто пам'ятати, що блок живлення не володіє захистом від вологи, тому встановлювати його слід в сухих місцях або в герметичних конструкціях.

Технічні характеристики:

  • Вхідна напруга: 110/220В(оберається перемикачем);
  • Вихідна напруга: 24В (з можливістю точного налаштування);
  • Вихідний струм:  15А ;
  • Підключення вхід: Клеми;
  • Підключення вихід: Клеми;
  • Матеріал корпусу: Алюміній;
  • Габаритні розміри (мм): 100х40х215;
Характеристики
Вихідна напруга 24В
Вхідна напруга 100-120В 60Гц / 200-265В AC 50Гц
Захист IP20
Потужність 360Вт
Розмір 114х216х50мм
Струм 15А
Тип Імпульсний
Виробник Sompom
Країна походження Китай

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*