Категорії

Монокристалічний сонячний елемент 5BB 5Вт 156мм

Артикул: 02186
Наявність: Скоро будуть
78.00 грн.

Кількість:

 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 5

Монокристалічні модулі роблять з однорідного за структурою кремнію. Силіціум вирощують в спеціальній печі з одного затравочного кристалу. У монокристалічних елементів, на відміну від полікристалічних, кути скруглені і поверхня однорідна. Монокристалічний кремній виробляється з сировини високої міри очищення (99,999%). Вони підходять для створення дахових і наземних сонячних електростанцій, можуть використовуватися в домашніх умовах і промислових масштабах. Мають тривалий термін служби - близько 30-50 років. Монолітна структура дозволяє таким батареям витримувати сильні пориви вітру, град, великі снігові навантаження. 

Прийнято вважати, що монокристалічні зразки сонячних батарей мають ряд переваг над їх полікристалічними (мультикристалічними) аналогами, але також і відрізняються за вартістю. Сонячні монокристалічні кремнієві модулі мають більшу продуктивність і ефективність в генерації електрики, ніж полікристалічні. Для встановлення сонячних електростанцій в умовах дефіциту простору (наприклад, на покрівлі) найкраще підходять монокристалічні панелі, тому що їх монтаж дозволяє заощадити площу, яку займає сонячна станція. Займають вони на 20% менше місця, ніж полікристалічні панелі тієї ж потужності. 

Але варто завжди враховувати те, що якісні характеристики моделей сонячних елементів можуть суттєво відрізнятися в залежності від їхнього виробника. Тому твердження про ефективність тих чи інших типів (полі або моно) не однозначне. В середньому показники продуктивності і ефективності полікристалічних і монокристалічних елементів мають незначну відмінність, в межах 0,1-0,2%.

УВАГА!  Через складність транспортування мінімальна кількість елементів для відправки поштовими службами складає 5 шт.

Характеристики
Ефективність 19.8 %
Кількість шин - 5L (5BB)
Модель SC-M156
Напруга 0.536 V
Потужність 4.808 Вт
Розмір 156.75х156.75 мм
Струм 8.971 A
Температура -0.4 %/˚C
Тип Монокристал

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*