Категорії

Роботанк 3 в 1 розвиваючий набір на сонячних батареях

Артикул: 11992
Наявність: В наявності
299.00 грн. з ПДВ

Кількість:

 

Дитина зможе самостійно зібрати три повноцінних іграшки, які рухаються за допомогою сонячної енергії. Це точно зацікавить маленького дослідника, розбудить його цікавість і спрагу до знань. За допомогою цього набору він перетвориться у справжнього вченого і зануриться в захопливий світ науки та техніки.

Іграшки розвиваються разом з людьми. Слідом за дерев’яними кубиками та пластиковими пупсами з’явились конструктори лего, керовані машинки і роботи. Раніше це було фантастика, але сучасних дітей важко чимось здивувати. Однак роботів люблять усі – вони рухаються як живі, видають різні звуки і бувають різних форм і розмірів. Але, як правило, вони переміщуються тільки до того часу поки не сядуть батарейки. Це розчаровує і іграшка ховається в шафу до кращих часів.

Розвиваючий конструктор “Роботанк” немає подібних проблем, оскільки він працює на сонячній батареї та не потребує зарядки. Гра не тільки захоплює дитину надовго, також вона пробуджує цікавість до науки і подарує нові знання, не викликаючи нудьгу.

З компонентів набору можна скласти три моделі:

  • робот;
  • танк;
  • скорпіон.

Винахідники від 10 років можуть зібрати всі моделі самостійно чи в компанії з дорослими. Відмінною рисою конструктора є джерело енергії – міні-електродвигун, який працює на сонячній енергії. Таким чином, збираючи модель дитина буде навчатися. Вона зможе дізнатися про принципи роботи сонячної енергетики та побачить на практиці, як оживає робот при взаємодії з сонячними променями.

Також, в процесі гри, ви зможете познайомити дитину з альтернативними видами енергетики і розповісти, як їх можна застосовувати в буденному житті. Пояснити, що використовуючи енергію сонця, ми зберігаємо екологію і бережемо планету.

Цей конструктор може стати не тільки першим знайомством з природничими науками, але й налаштує на зосереджену самостійну роботу, допоможе розвивати моторику і просторове мислення.

З конструктором “Роботанк” стає зрозуміло, що важкі процеси і науки, які ми починаємо вивчати в середній і старшій школі – не нудні. Всі вони легко пояснюються в ігровій формі на практиці, також не важко зацікавити юного дослідника фізикою та механікою і перебороти страх перед складними завданнями.

⚠ Іграшка може не працювати в похмурий день ☁ в тіні ☂ без прямого сонячного світла ☀

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*