Категорії

Буронозавр 4 в 1 розвиваючий набір на сонячних батареях

Артикул: 11991
Наявність: В наявності
349.00 грн. з ПДВ

Кількість:

 

Разом з набором “Буронозавр” дитина буде мати не лише чотири іграшки, які рухаються за допомогою сонячної енергії, також вона отримає комплекс нових знань. Збираючи частини моделей в різних комбінаціях, юний інженер почне розвивати уяву, просторове мислення, отримає перший досвід роботи з технікою і дізнається про використання сонячної енергії.

Величезні, зубаті та швидкі динозаври, на жаль, вимерли мільйони років тому. Але з ними все одно хочеться погратися. Влаштувати вдома парк Юрського періоду і спостерігати, як по кімнаті гуляють ці дивні тварини. Вдвічі цікавіше, коли ручний Ті-Рекс перетворюється в величезну комаху чи бур, котрий може відправити дитину в подорож до центру землі.

Все це можна зробити за допомогою розвиваючого конструктора “Буронозавр”, який складається з 4 варіантів складання, і дозволяє дитині самостійно сконструювати:

  • динозавра;
  • робота;
  • бурильну машину;
  • комаху.

Ця гра не лише розвиває уяву і креативність маленького дослідника віком від 8 років, також вона зробить науку цікавішою.

Дитина проведе багато годин у компанії набору. Спочатку юний інженер своїми руками збере іграшку. Для цього потрібно з’єднати зовнішню частину з сонячною батареєю та електродвигуном. Випробувавши одну модель – можна зібрати ще три, спостерігаючи, як іграшки рухаються, при потраплянні на них сонячного світла. Це так магічно, але називається наукою.

Незвичайний спосіб зарядки точно зацікавить, у дитини з’явиться питання, яким чином пристрої рухаються. На цьому етапі можуть приєднатись дорослі і розповісти, чому іграшки рухаються при взаємодії з сонячною енергією.

Альтернативні види енергії – це майбутнє, і зараз саме час познайомити з ними підростаюче покоління. Ці іграшки – чудовий спосіб розповісти про це на прикладі такого невичерпного виду енергії, як сонячна.

В процесі складання юний винахідник проведе перші експерименти, вивчить техніку збирання пристрою і стане більш зосередженим. Наука буде легшою для сприйняття і більш веселою. Замість нудних занять і складних слів, дитина на практиці побачить принципи роботи сонячної батареї і те, що з допомогою енергії сонця механізм починає рухатися. Також під час гри вона зможе познайомитися з альтернативними джерелами електроенергії. Дізнається, чому вони в наш час настільки популярні, і в чому їх різниця в порівнянні з традиційними видами. Таким чином, дитина зацікавиться природничими науками, замислиться про захист навколишнього середовища та отримає нові знання.

⚠ Іграшка може не працювати в похмурий день ☁ в тіні ☂ без прямого сонячного світла ☀

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*