Категорії

Аеропорт 6 в 1 розвиваючий набір на сонячних батареях

Артикул: 11989
Наявність: В наявності
239.00 грн. з ПДВ

Кількість:

 

Юний дослідник може самостійно зібрати 6 різних пристроїв і провести перші експерименти. В процесі гри дитина розбереться з принципом роботи сонячної батареї, дізнається про альтернативні види енергії та про їхнє застосування. Знайомство зі складними процесами в ігровій формі стане першим кроком до захоплення природничими науками.

Що робить дитина, коли чує звук літака в небі? Звичайно, поспішає подивитись на це. Насправді, величезний предмет літаючий у повітрі викликає захоплення в будь-якому віці. Саме тому в аеропорту дитині будь-який предмет здається загадковим і таємничим. З дитячим конструктором “Аеропорт” будь-який юний дослідник вгамує свою допитливість, проведе декілька наукових експериментів і стане щасливим власником 6 різних іграшок.

Спочатку дитині треба зібрати одну з шести представлених іграшок. Модель складається з зовнішньої конструкції, електродвигуна, дротів і сонячної батареї. В процесі складання дитина не лише розвиває абстрактне мислення, вона зрозуміє принципи роботи ланцюга живлення.

Молоді механіки від 10 років можуть самостійно конструювати наступні моделі:

  • літак;
  • вітряний млин;
  • повітряний корабель;
  • цуценя;
  • човен;
  • автомобіль.

Всі елементи з’єднуються між собою без клею, гвинтиків і навіть спеціальних інструментів чи викрутки, що спрощує роботу дитині. Вони міцно кріпляться між собою і надійно тримаються.

Після складання можна одразу починати грати, оскільки іграшки працюють на сонячній батареї та не потребують зарядки. Ви можете долучитися до гри і розповісти про те, як сонячна енергія перетворюється на електричну, і примушує моделі рухатися. Конструктор познайомить дитину з видами енергії, розкаже про важливість використання альтернативних видів енергії, і чому сьогодні вони такі популярні.

Після складання всіх моделей, дитина може гратися з літаком, який літає по колу, вітряним млином і повітряним кораблем, які мають рухомі лопаті, автомобілем і човном, які рухаються вперед і цуценям, хвіст якого також змінює своє розміщення. В процесі захоплюючої гри з конструктором Bitkit дитина зацікавиться наукою, отримає знання про складні процеси та побачить їх на практиці.

Іграшка може не працювати в похмурий день в тіні без прямого сонячного світла.

 

Набір від BitKit

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*