Категорії

Автопарк 7 в 1 розвиваючий набір на сонячних батареях

Артикул: 11990
Наявність: В наявності
439.00 грн. з ПДВ

Кількість:

 

Набір дозволяє зібрати кілька транспортних засобів самостійно. В процесі гри дитина познайомиться з роботою механізму і дізнається про можливості сонячної енергії. Конструктор навчить маленьких дослідників отримувати насолоду від навчання і допоможе зрозуміти складні процеси в ігровій формі.

Діти люблять машини. Для них цікаво кататися з батьками і пробувати самостійно керувати. Також їх захоплюють розваги з іграшковими автомобілями, вони можуть возити їх на нитці і керувати з допомогою пульта.

Замисліться, як захопливо для дитини познайомитися з чудесами науки в процесі гри з машинками. Маленькому інженеру сподобається збирати авто своїми руками, і спостерігати як вони працюють при взаємодії з енергією сонця.

Це чарівно, цікаво і пізнавально.

Дитячий розвиваючий конструктор на сонячних батареях “Автопарк” – це гра, здатна захопити дітей на багато годин. Спочатку дитина займається складанням моделей. В набір входять всі компоненти для конструювання наступних іграшок:

  • станція для підзарядки, яка трансформується у вантажівку;
  • автомобіль;
  • гоночний автомобіль;
  • бульдозер;
  • самоскид;
  • автомобіль на сонячній батареї.

Будь-яка дитина від 8 років може зібрати конструктор самостійно, оскільки в наборі немає гвинтиків, не потрібні спеціальні інструменти та схеми. Самі моделі машин складаються із зовнішньої конструкції і конденсатора, який приводить в дію маленький моторчик. Їх треба заряджати за допомогою портативної зарядної станції, яка також входить в набір.

Станція має два виходи: для підзарядки з допомогою сонячної батареї та двох звичайних батарейок типу AAA. Таким чином, ваш малюк зможе спостерігати за зарядкою авто різними способами, а потім, як енергія накопичується, перетворюється в електрику і змушує машину рухатися. Акумуляторна станція здатна зарядити батарею моделі за 10 секунд. Сонячна станція для зарядки потребує 180 секунд. Дитина зможе деякий час розважатися з іграшкою, а потім, після швидкої зарядки, відновити гру.

Додатково, юний механік може зібрати машину, яка працює на сонячній батареї та не потребує зарядки. За допомогою цієї моделі, дитині легко пояснити відмінності сонячних батарей від накопичувачів електроенергії. Завдяки конструктору “Автопарк”, дитина дізнається принципи роботи електромобіля. В процесі гри стає зрозуміло, наскільки важливі альтернативні джерела енергії для збереження довкілля.

⚠ Іграшка може не працювати в похмурий день ☁ в тіні ☂ без прямого сонячного світла ☀

Набір від BitKit

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*