Категорії

Двополюсний драйвер управління L298N ZIP-15

Артикул: 02979
Наявність: В наявності
35.00 грн.

Кількість:

 

Повний подвійний міст на мікросхемі L298N є високопотужною версією драйвера двигуна L293. Він має великий струм та є високовольтним драйвером.
Подвійний повний мостовий драйвер керування призначений для прийняття стандартних логічних рівнів TTL (Control Logic) і індуктивних навантажень, таких як: реле, соленоїди, DC і крокові двигуни. Два входи забезпечують увімкнення або вимкнення пристрою незалежно від вхідних сигналів. Випромінювачі нижнього транзистора кожного мосту з'єднані разом і відповідний зовнішній термінал може бути використаний для підключення зовнішнього зондуючого резистора.
Застосування цього драйвера може бути досить широким: роботизовані руки, роботи, релейні драйвери, торгові автомати, промислові машини, інженерні системи, вимірювальні прилади, хобі-проекти та інше.

Де зазвичай використовують L298 IC? Ось кілька областей, де L298 є кращим:

  • L298 в основному використовується там, де потрібен H-BRIDGE.
  • Якщо потрібен драйвер двигуна високої потужності. У маркуванні знаходяться H-мости типу L293, які використовуються для малопотужних додатків, а L298 спеціально розроблений для високопотужних додатків.
  • У разі необхідності використання струмового контролю та функціонування одночіпового пристрою через PWM.
  • Мікросхема є кращою, коли блок управління може забезпечувати тільки виходи TTL.
  • Також чіп не потребує додаткових компонентів для встановлення для роботи.

Для розуміння роботи L298 IC розглянемо просту конфігурацію схеми, показану нижче.

Тут ми використовуємо один з H-BRIGES з L298 IC. Як показано на схемі, ми маємо дві кнопки Q1 і Q2, які діють як входи управління для мосту-A. Ці логічні входи забезпечуються мікроконтролером або мікропроцесором в прикладних схемах. Чотири діоди (FLYBACK діоди) використовуються для захисту індуктивних спайків напруги IC. Вільний вивід підтягнутий до резистора, тому міст-A буде функціонувати весь час. Якщо його пустити до землі, міст-A буде вимкнений незалежно від вхідної логіки керування.

Корисні посилання:
Документація

 

Характеристики
Діапазон температур -23°C до 130°C
Напруга +5 до +46 В (макс. +7В та +50 В)
Потужність 25 Вт
Струм 3A

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*