Категорії

Гарантія

На товари в нашому магазині надається гарантія на відсутність заводського браку терміном 90 календарних днів. Якщо ж раптом ви отримали товар з заводським браком, ми замінимо його на справний або повернемо кошти. При отриманні товару необхідно перевірити його на відсутність несправностей та повноту комплектації. Гарантія на відрізний та витратний матеріал не поширюється.

Якщо товар належної якості з якихось причин не підійшов, його можна повернути чи поміняти протягом двох тижнів відповідно до статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів". Товар має належну якість, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення товару належної якості проводиться за рахунок Покупця. Після факту повернення товару Покупцю повертається сплачена за товар грошова сума за вирахуванням витрат пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Гарантія не поширюється на товар в таких випадках:

  • наявні сліди пайки;
  • зняті захисні елементи/пломби;
  • наявність механчіних чи термічних пошкоджень;
  • спрацювання захисних елементів;
  • порушення умов експлуатації.

Куди звертатись за гарантійним обслуговуванням?

Необхідно зателефонувати нам чи написати листа та вказати номер замовлення. Після цього вам потрібно буде надіслати товар або принести його до виставкової зали, щоб наші спеціалісти встановили причину несправності.
Відповідно до статті 8 Закону України "Про захист прав споживачів", товар неналежної якості підлягає обміну на справний, пропорційному зменшенню ціни або повернення коштів сплачених за товар.