Категорії

Адаптер для програмування SOIC8 SOP8

Артикул: 03058
Наявність: Скоро будуть
105.00 грн.

Кількість:

 

Адаптер використовується для програмування мікросхем, виконаних в корпусі SOIC8 SOP8 серій BIOS 24, 25, 93 без демонтажу із встановленого місця. Також можливе програмування мікросхем, виконаних в корпусі SOP8 і SOP16 з демонтажем із встановленого місця і подальшою установкою на контактні площадки перехідника. Прошивка здійснюється за допомогою програматорів з ZIF-панелями.

Для використання перехідника потрібно правильно його встановити нижньою частиною в пази ZIF-панелі програматора. Контакт «1» перехідника повинен збігатися з першим контактом на ZIF-панелі (для кожної серії мікросхем перший контакт на ZIF-панелі може відрізнятися). Якщо потрібно запрограмувати мікросхему, виконану в корпусі SOP8, яка знаходиться безпосередньо на платі (без демонтажу), потрібно підключити шлейф із затискачем до перехідника. Конектор шлейфу має 10 пінів, а перехідник 8, але на шлейфі відрізані два зайвих дроти, тому потрібно підключати до перехідника саме ті 8 пинов шлейфу, які активні. Але для правильності підключення цього мало. На шлейфі перший провід маркований червоними крапками і при підключенні коннектора шлейфу до перехідника маркований провід повинен бути над контактом перехідника з позначенням «1». Коли конструкція зібрана і підключена в програматор, потрібно правильно підключити затискач до мікросхеми. Як говорилося вище, перший провід шлейфа маркований червоними крапками. Потрібно відстежити маркований провід до затиску і визначити яка клема буде «першою» і відповідно підключити затискач до мікросхеми - перша клема до першої ніжки. Коли все правильно підключено, можна починати програмування. Також можна встановити в затиск і демонтовану мікросхему.

Якщо потрібно запрограмувати демонтовану мікросхему, виконану в корпусі SOP8 або SOP16, то на платі перехідника є по одній контактній площадці під ці типи корпусів. З'єднати мікросхему з контактною площадкою можна як за допомогою пайки, так і за допомогою акуратного закріплення ніжок мікросхеми механічним шляхом (крокодилом, прищіпкою і т.п.). Мікросхеми потрібно встановлювати по ключу, як зображено на піктограмі, яка є на платі перехідника.
Сигнали управління і живлення перехідник отримує від програматора.

Особливості:

  • перехідник сумісний з программаторами, у яких є ZIF панель;
  • можливість підключення демонтованих і встановлених мікросхем;
  • контактні площадки для мікросхем, виконаних в корпусі SOP8 або SOP16;
  • можливість підключення до затиску мікросхем, виконаних в корпусі SOIC8 SOP8.

Комплектність:

1х адаптер-перехідник SOP8 SOP16 для USB програматора;
1х шлейф з затискачем SOIC8 SOP8.

Характеристики
Розмір 38 х 15 х 19 мм
Довжина шлейфа 35 см

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*